اسباب کشی

آنچه در این مقاله می خوانید:

 اسباب کشی

خدمات اسباب کشی : خدمات اسباب کشی درون شهری و برون شهری در تهران اسباب کشی فرایندی است که از یک طرف هیجان خاص خود را دارد و از طرفی دیگر پرزحمت و نگران کننده خواهد بود.

مردم حداکثر یک بار در طول زندگی از خانه‌ای به خانه‌ای دیگر یا از محلی به محلی دیگر نقل مکان می‌کنند و عده‌ای نیز چند بار در سال این کار را انجام می‌دهند. برای اینکه اسباب کشی راحت‌تر و بدون دردسری داشته باشیم نیاز است با روش‌های اصولی و درست اسباب کشی آشنا شویم و از امکانات و خدماتی که در مسیر آسان‎تر شدن این فرآیند طاقت فرسا وجود دارند، آگاه باشیم .
روش های باربری و جابجایی روش های باربری و جابجایی قبل از شروع اسباب کشی چه نکاتی را مد نظر بگیریم؟

قبل از شروع اسباب کشی منزل یا دفتر محل کار باید به این فکر کنید که آیا می‌خواهید تمام مراحل را خودتان انجام دهید؟

آیا نیاز به کمک دارید؟

در صورتی که فرصت کافی ندارید یا توان جمع کردن و بسته بندی کردن لوازم منزل را ندارید از شرکت‌های باربری باتجربه در این زمینه کمک بگیرید. سپردن کار به این شرکت‌ها در قبال پرداخت هزینه بیشتر، آرامش خاطر بالایی ایجاد می‌کند که ممکن است خود به تنهایی به آن نرسید.
اگر می‌خواهید فقط در زمینه حمل اثاث از این شرکت‌ها کمک بگیرید و بسته بندی را خودتان انجام دهید بهتر است از یک ماه پیش از جابه‌جایی این کار را شروع کنید .

نکات مهم در حین بسته بندی چیست؟

برنامه ریزی دقیق شروع هر کاری با برنامه ریزی کامل و سنجیده، تاثیرگذار بوده و باعث آرامش بیشتر در حین انجام کار می‌شود . مشخص کنید که در روز چند ساعت می‌توانید مشغول بسته بندی کردن شوید و در این زمان قصد دارید چه لوازمی را جمع کنید .

ترفند های اسباب کشی

بهتر است اول از اتاق‌ها شروع کنید و بجز لوازمی که تا بعد از اسباب کشی به آن‌ها نیاز دارید، بقیه لوازم را جمع کنید. بعد به سراغ آشپزخانه بروید و ظروف، لیوان یا وسایل برقی کم استفاده را بسته بندی کنید . در بین ظروف شکستنی و حساس از پارچه یا لباس استفاده کنید تا تکان نخورند و هنگام جابه‌جایی آسیب‌ها به حداقل برسد. سپس لوازم تزئینی منزل را جمع آوری کنید .

انواع کارتن

بهتر است در این مورد ریسک نکنید و از کارتن اسباب کشی محکم و چندلایه مخصوص استفاده کنید .تعدادی از لوازم منزل در طول سال یک بار هم کاربرد ندارند اما به اینکه روزی مفید خواهند بود، آن‌ها را نگه داشته‌ایم . می‌توانید آن‌ها را نیز به فروش بگذارید .

تفکیک

 

لوازم شکستنی، خوراکی، لباس، وسایل ضروری، وسایل تزئینی و… را در جعبه و کارتن‌های جدا قرار دهید و روی آن‌ها برچسپ بزنید تا هم در طول اسباب کشی با دقت بیشتر حمل شوند .و هم بعد از اسباب کشی وقت زیادی برای پیداکردن وسایل تلف نکنید .

پک نمودن اثاثیه

جابجایی لوازم منزل  را  در هنگام اسباب کشی میتوانید راحت و ایمن را با تیم باربری ون بار ایران  تجربه کنید .خدماتی که این شرکت‌ها ارائه می‌دهند، متنوع و در جهت آسان‌تر کردن فرآیند اسباب کشی منزل، محل کار و غیره  است .

 اسباب کشی درون شهری

شرکت های باربری : که خدمات اسباب کشی درون شهری را ارائه میدهند می توانند به راحتی اثاثیه منزل یا دفتر کار شما را با دریافت هزینه ای مقرون به صرفه به بهترین شکل انجام دهند .

 

     پایانه حمل و نقل تهران نسیم شهر
   مرز مهران
   در شورآباد
   در ساوه
    ترمینال باربری جاده ساوه
    باربری تهران جاده ساوه
    پایانه باربری جاده ساوه
     جاده ساوه
    نیسان ساوه
     پاکدشت ورامین
 نیسان ورامین
    شماره باربری های ورامین
    حمل بار ترافیکی تهران
    حمل و نقل بار ترافیکی
    باربری در اشتهارد
    باربری عظیمیه میدان طالقانی
     بسته بندی با کالا با کارتن با اسباب کشی با حمل اثاثیه با باربری اثاثیه با نایلون با نایلون حباب دار

 

اسباب کشی برون شهری

وانت باربری

اسباب کشی برون شهری اگر منزل یا دفتر کار شما در مرکز تهران هست و می خواهید به بیرون شهر تهران اسباب کشی می توانید از شرکت های که خدمات اسباب کشی برون شهری ارائه می دهند استفاده کنید . این شرکت ها باربری تهران به شهرستان یا بلعکس باربری از شهرستان به تهران را انجام می دهند .
و می توانید اثاث خود را به راحتی جابجا کنید .

شرکت‌های باربری

 به طور کامل پروژه را مدیریت کند و همچنین چیدمان و نصب وسایل صوتی تصویری، یخچال، لباسشویی، تابلو و سایر لوازم منزل که بخواهید را انجام دهد  .

بیمه

بیمه کردن : لوازم و اثاث وقتی که یک شرکت باربری از خدمات  حرفه‌ای خود مطمئن باشد ، در تلاش خواهد بود تا این اطمینان را در شما نیز ایجاد کند .  تمام لوازم و اثاث منزل یا دفتر به این صورت که در صورت شکستن یا آسیب به هر وسیله شرکت موظف است خسارت وارده را جبران کند .

چگونه از خدمات ون بار ایران استفاده کنید ؟

شرکت ما خدمات بسیار به مشتریان خود می دهد که پروسه اسباب کشی را راحت و بدون دغدغه می کند . حال به تعدادی از خدمات ون بار ایران اشاره خواهیم کرد .
ویژگی های شرکت  اتوبار ون بار ایران در  حمل بار  با کامیون و ترانزیت، حتی برای جابجایی های کم‌مسافت در ۳ مورد پایین خلاصه می‌شود :
وقت‌شناسی : حضور به موقع خودرو باربری و پرسنل از هنگام بارچینی تا زمان تخلیه مهار لوازم منزل داخل خودرو با استفاده از تجهیزات باربری راننده و خودروی سلامت و نیروی کار مؤدب و کاربلد.ما تلاش کرده‌ایم.

 

 

با ارسال درخواست از طریق فرم زیر کارشناسان ما کمتر 15 دقیقه برای مشاوره با شما تماس میگیرند.

 

این ویژگی را تا بیشترین حد ممکن برای تمام سفارش ها را درکامیون ترانزیت ارائه و اجرا میکنیم.به ویژه برای سفارشهای مسیر تهران به تمام کشور که مجدانه درحال انجام است .

تریلی های انواع مختلفی دارند که عموما برای حمل بار های سنگین و فوق سنگین در غرب و شمال کشور مورد استفاده قرار میگیرند.تریلی کفی، تریلی بغل دار، تریلی چادری و تریلی کمرشکن ازمهمترین و کاربردی ترین تریلی ها هستند.ناوگان سنگین ون بار ایران  تمامی شهرستان ها را پوشش میدهد .حمل بار از شهرک های صنعتی تهران، حمل بار از  تهران به تمام کشور و خارج کشورو بالعکس.

به همین دلیل هیچ شهر یا محلی در کشور وجود ندارد که در حوزه فعالیت وپوشش ما نباشد.در حوزه خودروهای سنگین و سایر وانت بارهامابهترینیم.شرکت حمل و نقل ون‌بار در زمینه حمل و نقل کامیون و سبک بار، سراسر کشور را تحت پوشش دارد

Tags: , , , , , , , , ,

Related Posts

فهرست