اسنپ ون بار

اسنپ بار

اسباب کشی و بسته بندی از تهران به مازندران و گیلان  تهران بزرگ، شاهراه و مفصل لجستیک و حمل و نقل قلب ایران در نیمه شمالی کشور قرار دارد. یک سر تمام جاده های بین شهری مهم  کشور به پایتخت می‌رسد . جاده خاوران،  جاده فیروزکوه ، حرم تا حرم، جاده قدیم قم، اتوبان تهران قم، اتوبان تهران ساوه، اتوبان تهران قزوین، آزادراه تهران شمال(جاده-چالوس) و محور هراز پایتخت را به شمال و شرق و جنوب و غرب ایران وصل می‌کند.در اسنپ ون بار سعی بر آن داریم بهترین کیفیت را ارئه دهیم .

خدمات

شرکت اتوبار ون‌بار چهار شعبه در استان تهران دارد. تعداد زیادی از کامیون ها و وانت های ما در اسنپ ون بار همین لحظه در سطح شهرتهران، شهریار، پاکدشت، ورامین، کرج، پردیس، رباط ‌کریم و …  حضور دارند و منتظر دریافت سفارش حمل بار در نزدیکی مکان خود می‌باشند . ما از معدود شرکت های باربری کشوریم که می‌توانیم  مانند اسنپ ، ماشین حمل بار بفرستیم با این تفاوت که  کارشناسان ما به شما زنگ می‌زنند و تمام شرایط و جوانب سفارش را بررسی و مشاوره می‌دهند .

ویژگی های شرکت  اتوبار ون بار ایران درخدمات اسنپ ون بار، حتی برای جابجایی های کم‌مسافت در ۳ مورد پایین خلاصه می‌شود :
وقت‌شناسی : حضور به موقع خودرو باربری و پرسنل از هنگام بارچینی تا زمان تخلیه مهار حمل نخاله و ضایعات ساختمانی داخل خودرو با استفاده از تجهیزات باربری راننده و خودروی سلامت و نیروی کار مؤدب و کاربلد .با ما بهترین ها را تجربه کنید .

ویژگی خدمات را تا بیشترین حد ممکن برای تمام سفارش های اسباب کشی وحمل کالا ها ارائه و اجرا میکنیم.به ویژه برای سفارشهای مسیر تهران و تمام شهرستانها کشور که مجدانه درحال انجام است .

تریلی های انواع مختلفی دارند که عموما برای حمل بار های سنگین و فوق سنگین در غرب و جنوب کشور مورد استفاده قرار میگیرند.تریلی کفی، تریلی بغل دار، تریلی چادری و تریلی کمرشکن ازمهمترین و کاربردی ترین تریلی ها هستند.ناوگان سنگین ون بار ایران  تمامی شهرستان ها را پوشش میدهد .حمل بار از شهرک های صنعتی تهران، حمل بار از  تهران به تمام کشورو بالعکس.

ون بارایران جهت حمل نخاله و ضایعات ساختمانی شهری و بین شهری پاسخگوی نیاز شما عزیزان در تمام ساعات شبانه روز با برترین خدمات تضمین شده میباشد .شرکت حمل و نقل ون بار ایران با درنظر گرفتن نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی مدون و پشتکار پرسنل و توسعه ناوگان حمل ونقل سنگین خود به بالاترین سطح در این حوزه رسیده است. به همین دلیل هیچ شهر یا محلی در کشور وجود ندارد که در حوزه فعالیت و پوشش ما نباشد.در حوزه خودروهای سنگین و سایر وانت بارها ما بهترینیم.شرکت حمل و نقل ون‌بار در زمینه حمل و نقل کامیون و سبک بار، سراسر کشور را تحت پوشش دارد .

توافق برای راننده

پس از توافق برای راننده ی نزدیک به محل بار شما ، بارنامه آنلاین صادر می‌شود و لینک مشاهده بارنامه ، مندرجات آن و مشخصات خودرو و راننده ضمیمه آن شده و برايتان پیامک می‌شود. ︎ تهران تهران پایتخت دو سلسله شاهنشاهی قاجار و پهلوی بوده و از این رو مجموعه کاخ های گلستان، نیاوران و سعد آباد در این شهر ساخته شد و تاج و تخت آنجا قرار گرفت . امروزه نیز استفاده متنوعی از آنها می‌شود .  از نمادهای پایتخت اشاره میکنیم به برج آزادی (شهیاد) که در زمان حکومت محمدرضا پهلوی به افتخار ۲۵۰۰مین سالگرد حکومت پادشاهی بنا شد  و برج میلاد که ششمین برج بلند در جهان است درزمان شاه طراحی اما در اوایل دهه هشتاد تکمیل شد. پل طبیعت هم نماد دیگری از پایتخت است واقع در شمال شهر و در سال ۲۰۱۴ به بهره‌برداری رسید.

شبکه ترابری تهران

تهران دارای شبکه بزرگ اتوبان و بزرگراههاست، فرودگاه مهرآباد برای پروازهای داخلی در غرب و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در جنوب شهر قرار دارد، راه‌آهن مرکزی کشور مترو تهران و BRT اتوبوس بی آرتی(bus rapid transit) حمل و نقل درون و برون‌شهری را تسریع و تسهیل نموده است. ︎ نیاوران  : یکی از مناطق در دسترس اعزام کامیون و وانت بار ما منطقه لوکس نشین، اعیانی نیاوران است . ما همواره سعی داریم با اسنپ ون بار

دارآباد در شرق، تجریش و دربند در غرب و فرمانیه در جنوب نیاوران قرار دارند. مهمترین خیابان این بخش باهنر نام دارد . نیاوران یکی از  محلهای گذر چشمه‌های کوهستان جنوب البرز است از این رو ه‌ای آنجا خنک و دلچسب و خاکی غنی دارد . در آنجا درخت گردو به وفور یافت می‌شود ‌ و مردادماه اهالی آشنا و بعضا کوهنوردان برای چیدن گردو و وقت گذرانی  به سمت نقاط بالادست آنجا حرکت می‌کنند. پارک جمشیدیه در انتهای خیابان فیضیه نیاوران قرار دارد و تقریبا در تمام روزهای هفته جمعیت زیادی به خود می‌بیند .

ارتفاعات تفریحی تهران

برای صعود به قله کلکچال از پارک جمشیدیه باید شروع کنیم و بعد از گذر از سه ایستگاه  به اردوگاه می‌رسیم . این اردوگاه به نوبه خود شاهکار بوده است؛ مجموعه ای شامل زمین تنیس، زمین فوتبال، بسکتبال، سالن تیراندازی، استخر و … برج کلکچال توسط سنگ‌هایی که نام مدارس شهرستانهای مختلف  رویشان حک شده ، چیده شده و بالا رفته است، این اردوگاه برای دانش آموزان کل کشور بنا شده بود. صاحبقرانیه، دزاشیب، جماران و منظیریه معروفترين بخش‌های نیاوران هستند . برای ارسال بار از نیاوران به سایر نقاط کشور بویژه گیلان و مازندران با ما تماس بگیرید .

دار آباد

 دارآباد : در گذشته دارآباد یک روستا بود که با توسعه سریع برد تهران  ضمیمه آن شد. بسیاری از تهرانیها برای  پیاده‌روی و کوهپیمایی این محل را انتخاب می‌کنند. بیمارستان مسیح دانشوری در شمال شرق شهرتهران و در ناحیه قرار دارد. موزه حیات وحش در ابتدای خیابان موزه مابین دارآباد و آجودانیه ساخته شده، مکان این موزه متعلق به کاخ  شاهدخت فاطمه پهلوی بوده است. مقصود از ساخت این کاخ حضور و پذیرایی از مهمانان بود ولی هيچگاه مورد استفاده قرار نگرفت، پس از انقلاب اسلامی ایران  این مکان برای استفاده عموم قابل دسترس قرار گرفت. چنانچه در محله دارآباد، آجودانیه، مینی سیتی یا نیاوران زندگی می‌کنید،  امور جابه‌جایی و اسباب کشی تان را به ما بسپارید .

حکیمیه

حکیمیه : این منطقه در شمال تهرانپارس صنعتی‌ترین قسمت متصل به شهرتهران است. دانشکاه پیام‌نور تهران‌شرق ، دانشگاه فرهنگیان دکتر چمران،  آزاد اسلامی تهران‌شمال و دانشگاه و دانشگاه افسری امام حسین  در این محله احداث شده و فعالیت دارند. خیابان اتحاد مهم‌ترین خیابان حکیمیه  تعدادی زیادی انبار و کارخانه و کارگاه تولیدی در خود جای داده است. جاده آبعلی ، اتحاد، استقلال، استخر از مناطق تحت پوشش سرویس دهی باربری ون‌بار می‌باشد.  چنانچه به دنبال شرکت باربری برای حمل کالا یا جابه‌جایی منزل هستید  ما برای خدمت‌گذاری به شما آماده ایم .

یوسف آباد

یوسف آباد : یکی از محلات قدیمی پایتخت محله یوسف آباد است. این محله جایی است که خیابان‌های موازی  را از خود عبور می‌دهد، ابن سینا ، مستوفی، جهان آرا،  مدبر و جمال‌الدین اسدآبادی  به موازات هم از این محل می‌گذرند. به طور کلی اهالی اینجا ثروتمند، مرفه و بالا ی طبقه متوسط ، در نظر گرفته می‌شوند. خیابان ولیعصر، همت و کردستان در همسایگی این محل اند. سه پارک قزل قلعه، دوستان و شفق، سینما و تئاتر گلریز از مراکز تفریحی آنجاست.

بیشترین تعداد یهودی ایرانی تبار نیز در محله یوسف آباد حضور دارند. در این ناحیه تهران  تعدادی آسمان خراش ساخته شده است ، برج حکیم و ساختمانهای آ، اس، پ مهم‌ترین آنهاست. آ، اس ، پ  از سازه های شناخته‌شده سطح شهر تهران واقع در محله امیرآباد، پایینتر از ونک و همجوار یوسف آباد میباشد . شرکت ASP سازنده این ساختمان‌ها،  کار ساخت این مجموعه را حدود ۲۰ سال قبل از انقلاب سال ۵۷ شروع کرد. امیر عباس هویدا، نخست وزیر وقت ایران و برخی دیگر از سران آن زمان  در این ساختمان‌ها اقامت داشتند . ︎

تهرانپارس

تهرانپارس : این محله پایتخت در شرق شهر قرار دارد . پارک سرخه حصار، شیان، خجیر در همسایگی این محل قرار دارند. پارک ملی سرخه حصار نزدیک به ۹۴۰۰ هکتار وسعت داشته و در ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. این پارک زمستان‌ها میزبان پرندگان مهاجر است. شاهین، عقاب طلایی، روباه سرخ، پلنگ ایرانی و انواع مار حیات وحش پارک ملی سرخه حصار را بوجود آورده اند. تهرانیها برای رسیدن به هراز و شمال باید از این بخش عبور کنند.

 

تهرانپارس یکی از راههای اصلی دسترسی به لواسان،  فشم و شمشک است.  پادگان ، بیمارستان، مراکز نظامی پر شماری در این ناحیه دایر شده است. خیابانهای تهرانپارس چهار فلکه اصلی محل را بهم می‌رسانند.  ساختمانهای همجوار خیابانهای اصلی هم مسکونی و هم تجاری است و خاص ترین رستوران های شهر در این محل حضور دارد. از طریق پایانه شرق روزانه صدها نفر روانه مازندران و گلستان می‌شوند.  از این رو می‌توان گفت بورس اتوبار تهران ، تهرانپارس است .

  ︎ شهرک غرب

  ︎ شهرک غرب : اساسا این محل به سبک محلات پولدارنشین آمریکا بنا شده است. در حال حاضر نیز از محلله های اعیان نشین پایتخت به شمار می‌آید. موقیعت شهرک به گونه است که بزرگراههای چمران، همت، نیایش، شیخ فضل‌الله و یادگارامام به خوبی در دسترس ساکنانش قرار دارد. میلاد نور، گلستان و ایران‌ زمین  مراکز خرید مدرن شهرک غرب می‌باشند .مدرسه دخترانه فجر دانش واقع در شهرک غرب مدرسه ای بین المللی است و مقاطع ابتدایی تا دبیرستان را تحت پوشش دارد. چنانچه ساکن شهرک غرب هستید و برای ویلای خود در شهرهای شمالی  قصد جابه‌جایی لوازم خانه، کاناپه، سرویس خواب، مبل و …  از خدمات اسنپ ون بار استفاده کنید. ︎

جنت آباد

جنت آباد : یکی از محلات شمال غرب شهر تهران جنت آباد است. از ابتدای بلوار آیت الله کاشانی آغاز می‌شود. میدان چهارباغ میدان اصل این محله است.  در زمان گذشته  اهالی جنت آباد  برای کشت و آبیاری باغهایشان  آب سایر رودخانه های کوچک محلات اطراف را نیز به این طرف روانه می‌کردند.  این میزان آب و کشت و کار و درخت  سرسبزی خاصی مانند بهشت به منطقه داد. نام جنت آباد برگرفته از مطب فوق می‌باشد.

موقعیت جغرافیایی جنت آباد

موقعیت جغرافیایی جنت آباد: به گونه اییست که در فصل سرما در آلوده‌ترین روزهای تهران، هوای ناسالم ندارد. جنت آباد به دوراز مرکز شهر و شلوغی با آب و هوای مناسب و  به دلیل دوری از مراکز و نهادهای دولتی محلی بی ترافیک است و می‌تواند  یکی از بهترین گزینه ها برای خرید خانه و سکونت باشد. شرکت باربری ونبار به طور اختصاصی  وانت ، نیسان و کامیونت های اسباب کشی چه درون شهری، چه برون شهری به همشهریان عزیز جنت آبادی ارائه می‌دهد .  ︎

نقش اقتصادی تهران

نقش اقتصادی تهران :  تهران مرکز و قلب اقتصاد ایران است. ۴۵ درصد صنایع عظیم و ۳۰ درصد نیروکار کشور در تهران قرار دارد، از این ۳۰ درصد حدود نیمی‌شان نیرو رسمی دولت هستند. صنایع مدرن پایتخت شامل صنعت اتوموبیل‌سازی ، الکترونیک و تجهیزات برقی، نساجی، سیمان و محصولات شیمیایی می‌شود، پایتخت همچنین مرکز عرضه لوازم خانگی، جهیزیه و مبلمان و فرش می‌باشد.  سه شرکت پالایش محصولات نفتی بهران ، اسپیدی  و پارس نیز در پایتخت قرار دارد. در تهران طیف گسترده ای از مراکز خرید وجود دارد و حدود ۶۰ مال مدرن در پایتخت فعالیت دارد. ایران مال بزرگترین مال در دنیاست و در غرب شهر قرار دارد .

منطقه بازار بزرگ تهران

در منطقه بازار بزرگ تهران :اسنپ ون بار در مرکزشهر، بازارتجریش، ولیعصر، نارمک ، داودیه، زعفرانیه  بیشترین تعداد پاساژ و مغازه فعالیت دارد. سام سنتر، کوروش مال، پالادیوم  پلاتین ، مگامال و بام لند  سایر مراکز خرید مدرن را تشکیل می‌دهند. برای ارسال کالا تمام نقاط پایتخت و مناطق دارای طرح ترافیک و آلودگی هوا بویژه بازار بزرگ تهران،  تحت پوشش ماست. ماشین‌های باربری ما در سرتاسر بازار حضور دارند و فقط منتظر  تثبیت سفارش و حضور در محل شما می‌باشند.  Tehran Great Bazaar  بازار بزرگ تهران: این بازار قدیمی به ۱۰ کریدور تقسیم می‌شود و برای پیمایش کلی آن  مسافتی بیش از ۱۰ کیلومتر باید طی شود . این بازار چندین ورودی دارد ، سبزه-میدان ورودی اصلی آن محسوب می‌شود.

ایستگاه مترو بازار

دو ایستگاه مترو خیام و پانزدهم خرداد دسترسی مردم به بازار را آسان نموده است. در داخل بازار تعدادی مهمانپذیر، بانک ، پیک موتوری، مسجد و رستوران وجود دارد. بازار زرگرها، حمام چال، پاچنار، چهارسوق، بازار زید  و بازار کفاش‌ها  مهم‌ترین گذرهای  سرپوشیده بازار بزرگ را تشکیل می‌دهند ؛ اصلی ترین گذر داخل بازار نیز  گذر لوطی صالح نام دارد.

Related Posts

فهرست