چیدمان اثاثیه

آنچه در این مقاله می خوانید:

چیدمان اثاثیه

چیدمان اثاثیه  : اگر شما برای اسباب کشی نیاز به کارگران خانم و آقا دارید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و اطلاعاتی راکه برای این کار احتیاج دارید را بدانید . پرسنل خانم و آقای شرکت ما دارای تجربه کافی بوده و در هر زمان می توانند خدمات رسانی نمایند . تا بهترین کیفیت خدمات جابجایی را برایتان ارائه دهند .
تیمی که برای باربری، اسباب کشی یا کارگری که جهت حمل کردن اثاثیه منزل فعالیت می کند، باید در زمینه  حمل و باربری هر گونه وسایل و اثاثیه متخصص باشد .
معمولا در زمان جابجایی اثاثیه یک منزل مسکونی از باربران و یا کارگران حمل بار و پرسنل خانم و آقا برای چیدمان استفاده می شود .این افراد باید توانایی حمل وسایل و لوازم کوچک تا بزرگ منزل را داشته باشند، بدون آن که کوچکترین صدمه ای به آن وارد شود .

به صورتی که شما رضایت و آرامش خاطر شما را فراهم کنند .

ویژگی های ون بارایران

ویژگی های شرکت  اتوبار ون بار ایران در  حمل بار  و اسباب کشی ، حتی برای جابجایی های کم‌مسافت در ۳ مورد پایین خلاصه می‌شود :
وقت‌شناسی : حضور به موقع خودرو باربری و پرسنل از هنگام بارچینی تا زمان تخلیه مهار لوازم منزل داخل خودرو با استفاده از تجهیزات باربریحمل اثاثیه به صورتی که شما رضایت و آرامش خاطر شما را فراهم کنند.
ما تلاش کرده‌ایم این ویژگی را تا بیشترین حد ممکن برای تمام سفارش های اسباب کشی  ارائه و اجرا میکنیم.به ویژه برای سفارشهای مسیر تهران به تمام کشور که مجدانه درحال انجام است .

 

با ارسال درخواست از طریق فرم زیر کارشناسان ما کمتر 15 دقیقه برای مشاوره با شما تماس میگیرند.

شرکت ما خدمات بسیاری به مشتریان خود می دهد که پروسه اسباب کشی را راحت و بدون دغدغه می کند .

نکات مهم

حمل بار با دقت و امانت ، استفاده از نیروی کاربلد ، بیمه بار ، بارگیری در خودرو  و بسیاری دیگر از خدمات ما که موجب جلب رضایت شما میگردد .

بسته بندی

 حمل کردن اثاثیه و همین طور چیدن در محل از تخصص های باربری و ن بار ایران است که شما می توانید با اطمینان خاطر این کار را به پرسنل حمل بار و کارگران اسباب کشی ما بسپارید .

چیدمان اثاثیه منزل در خودروی باربری یکی از نکات مهم اسباب کشی برای حفظ ایمنی اثاثیه و جلوگیری از آسیب دیدن وسایل می باشد. ابتدا باید ماشین مناسب برای اسباب کشی را انتخاب کنید. اکثر شرکت های حمل و نقل ماشین های مخصوص برای جابجایی اثاثیه را دارند .

چیدمان درست اثاثیه منزل دارای چندین مزیت فوق العاده می باشد .

چیدن وسایل

وسایلی مانند یخچال ، گاز ، لباسشویی و مبلمان خانه را به درستی در انتهای ماشین بارگیری کنید .

توجه داشته باشید که وزن وسایل به طور مساوی در تمام قسمت های ماشین پخش شود .طوری نباشد که همه وسایل سنگین فقط در یک طرف ماشین قرار بگیرد .

چیدمان اثاثیه سنگین منزل در خودرو

نکات ضروری

حتما کارتن های حاوی وسایل گران بها و شکستنی را مشخص کنید تا بر روی آن ها وسایل سنگین را قرار ندهند .

سعی کنید کارتن ها بسته بندی را با یک طناب محکم به هم وصل کنید تا هنگام حرکت در طول مسیر جابجا نشوند و جعبه ها به اطراف پرتاب نشوند .

از پر کردن تمام فضا های ماشین با وسایل خوداری کنید چون فشار آوردن به وسایل باعث آسیب دیدن آن ها می شود .

خالی بودن بیش از حد ماشین هم باز کار صحیحی نمی باشد .

توصیه می شود تمامی وسایل خود را به صورت بسته بندی در کارتن و یا نایلون های مخصوص قرار دهید .

اتوبار ون بار ایران یک شرکت مطمئن حمل و نقل می باشد که با به کارگیری پرسنل با تجربه در زمینه اسباب کشی می توانند تجربه ای عالی از جابجایی را برای شما به ارمغان آورند .

کارکنان این شرکت به خوبی با روش های چیدمان صحیح اثاثیه منزل در خودروهای باربری آشنا هستند .

مواردی که باید مورد توجه قرار گیرند :

تست سیستم گرمایشی و سرمایشی منزل .

مشخص نمودن جای مناسبی برای وسایلی برقی و گازی نظیر یخچال ، تلویزیون ، اجاق گاز و … و پس از آن اقدام به راه اندازی آن ها .

از کل به جزء چیدمان وسایل را انجام دهید .

تعیین محل  اثاثیه بزرگ از جمله مبلمان پیش از مرتب نمودن خرده وسایل .

پیدا کردن جایی مناسب برای لوازم جزئی نظیر گلدان ها ، ساعت دیواری ، تابلو ها و …

پیشنهاد

پیشنهاد می شود در صورت داشتن بچه کوچکی که قادر به انجام کار های شخصی خود نبوده ، تا زمان مرتب شدن خانه او را به یک فرد قابل اطمینان بسپارید تا هم او در این شلوغی اذیت نشده و هم شما تمرکز بیشتری داشته باشید .

ما تلاش کرده‌ایم این ویژگی را تا بیشترین حد ممکن برای تمام سفارش های اسباب کشی  ارائه و اجرا میکنیم.به ویژه برای سفارشهای مسیر تهران به تمام کشور که مجدانه درحال انجام است . از جعبه‌های کارتنی خود ظروف استفاده کنید .

اگر برخی از ظروف‌تان کارتن ندارند می‌توانید جعبه‌های مقوایی محکم تهیه کنید .  برای تهیه جعبه‌های مقوایی محکم از سوپری محل‌تان پرس و جو کنید. ممکن است تعدادی را در اختیارتان بگذارد.

 کریستال، گلدان و بطری‌های شیشه‌ای

چون اغلب این ظروف اندازه بزرگتری دارند تعداد روزنامه‌های بیشتری نیاز دارید. هدف از بکار بردن روزنامه، پوشاندن تمامی نقاط نظیر لبه‌ها، دهنه و دسته‌های موجود هر یک از اشیاء است .

هر چه لایه‌های روزنامه بیشتری استفاده کنید احتمال شکستگی شی در جابه‌جایی کمتر است ولی در عین حال از اسراف و وسواس هم پرهیز کنید.

ظروف و لیوان‌های پایه‌دار

برای ظروف پایه‌دار یک تکه کاغذ مچاله شده در داخل آن بگذارید و دور و پایه‌های ظریف آن را با رول کردن کاغذ به دورش بپوشانید .

اگر حین چیدن ظروف کنار هم صدایی مثل ضربه خوردن شنیدید احتمالا دور ظروف را به خوبی با کاغذ نپوشاندید .

 

  • به روز رسانی آدرس ها
  • عوض کردن قفل درب ورودی
  • آشنایی با همسایه ها
  • پیدا کردن تسهیلات و مکان های رفاهی نزدیک نظیر فروشگاه ها ، مدرسه ، مسجد و …

Related Posts

فهرست