دفتر مشهد ون بار ایران

کامیون

با ارتباطات گسترده لجستیکی و ترانزیتی بین پایتخت و استان خراسان،  شرکت اتوبار ون‌بار (دفتر مشهد ون بار ایران) از سال ۱۳۸۹ ناوگان اختصاصی باربری اسباب منزل و کالای تجاری مختص مسیر تهران – خراسان راه اندازی و تعدادی نیرو آشنا به موقعیت استان تهران، سمنان و خراسان برای این بخش تعریف کرد. خط اختصاصی تهران – مشهد  تحت عنوان ون‌بار راه ابریشم خدمات حمل و نقل کالا جاده ای ارائه می‌دهد.

شرکت حمل و نقل ون بار

برای ما تفاوت ندارد چه مقدار بار میخواهید جابه جا کنید در مسیر تهران مشهد ما شناخته شده ایم. هم خدمات حمل بار به صورت خرده‌بار/روباری و هم به صورت  درب به درب/دربست انجام می‌دهیم.همکاری مفید و موثر ، برنامه ریزی و زمان سنجی از زمان اتمام بارگیری تا تحويل کالا در مقصد، مراقبت و امانتداری، رفتار حرفه‌ای و حسن اخلاق کادر باربری،  مهم‌ترین مولفه‌ها و خصوصیات یک شرکت اتوبار معتبر است.

در صورت نیاز به تنظیم قرارداد حمل بار برای هر تعداد کار جابه‌جایی یا حتی یک مورد حمل اسباب منزل ، مارا قابل دانسته و با ما همکاری کنید.در خط اختصاصی تهران خراسان بهترین و مناسب‌ترین وانت‌ها و کامیون های باربری برایتان درنظر گرفته و از طریق دفتر مشهد ون بار ایران به محل شما اعزام می‌شود.

خراسان رضوی

دفتر مشهد ون بار

مشهد زادگاه فردوسی بزرگ،  دومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران ، بیش از ۳ میلیون نفر در این کلانشهر زندگی می‌کنند. این شهر به علت بقعه مبارکه امام هشتم و هارون الرشید خلیفه عباسی ، مشهد نامگذاری شد.مزار مهدی اخوان ثالث و استاد شجریان در شهر (طوس) قرار دارد.مشهد در زمان سلسله افشاریان پایتخت ایران بود. علاوه بر حرم مطهر، مقبره نادرشاه افشار در مرکز مشهد، پارک کوه سنگی و پارک ملت مشهد،  آرامگاه خواجه‌مراد و خواجه‌ربیع ، طرقبه،  زُشک و شاندیز سالانه میزبان تعداد زیادی توریست داخلی، پاکستانی، عراقی، افغانی و دیگر کشورهای اسلامی است.

 حمل و نقل مشهد

فرودگاه بین‌المللی مشهد به لحاظ تعداد تیک‌آف و فرود پس از فرودگاه مهرآباد در رتبه دوم  و بالاتر از فرودگاه امام خمینی قرار دارد.عمده پروازهای خارجی مشهد به کشور های های حوزه خلیج فارس و سایر کشور عربی انجام می‌شود.

مترو مشهد 

۸۵ کیلومتر مسافت در غالب ۴ لاین را داخل شهر مشهد پوشش می‌دهد یک از خطوط مترو مشهد به فرودگاه بین‌المللی این شهر می‌رسد.

راه‌آهن مشهد

در کنار راه‌آهن تهران،  شلوغ ترین راه‌آهن کشور در این شهر است ، سه انشعاب اصلی دارد شامل خط آهن تهران-مشهد، مشهد-سرخس و مشهد-بافق . مسیر سرخس از کشورهای قزاقستان،  ترکمنستان و تاجیکستان می‌گذرد.

جاده های منتهی به مشهد:

 ۱) تهران>سمنان >مشهد

۲) تهران>ساری>گرگان>بجنورد>مشهد

۳) سرخس>مشهد ، 

۴) تربت‌جام>فریمان>مشهد  

۵) تربت حیدریه،مشهد

ناوگان نیسان بار و کامیون ما در مشهد مقدس  کلیه خدمات باربری را پوشش می‌دهد.

شرکت حمل و نقل ون‌بار در زمینه سبک بار، سراسر کشور را تحت پوشش دارد

با ارسال درخواست از طریق فرم زیر کارشناسان ما کمتر 15 دقیقه برای مشاوره با شما تماس میگیرند.

استان خراسان رضوی

فاصله کیلومتری مناطق مختلف پایتخت تا شهرستانهای خراسان جنوبی :

کمترین فاصله بین  فاصله بین شهریار تا بجنورد ۷۷۰ کیلومتر

کمترین فاصله از شورآباد به قوچان ۸۲۰ کیلومتر،

از اسفراین تا پاکدشت  ۶۶۰ کیلومتر

از کرج تا جاجرم کمترین فاصله ۶۴۰ کیلومتر

 

استان خراسان رضوی

فاصله کیلومتری مناطق مختلف پایتخت تا شهرستانهای خراسان جنوبی :کمترین فاصله بین  فاصله بین شهریار تا بجنورد ۷۷۰ کیلومترکمترین فاصله از شورآباد به قوچان ۸۲۰ کیلومتر،از اسفراین تا پاکدشت  ۶۶۰ کیلومتراز کرج تا جاجرم کمترین فاصله ۶۴۰ کیلومتر

کشور ما رتبه‌ نخست در تولید میوه در خاورميانه و شمال آفریقا را در اختیار دارد.  منطقه MENA.رتبه هشتم تا دهم  جهان در تولید میوه و تره بار را به خود اختصاص داده است.گردو، ملون، انجیر، مرکبات، کیوی، خرما، انار  هلو، انگور، کشمش ، سیب و هندوانه  میوه ها ی صادراتی کشور هستند. ایران رتبه نخست تولید انار، دوم تولید خرما و سوم انجیر و  هفتم پرتقال را در اختیار دارد.گندم، جو، زیره، زالزالک،  چغندر قند، گوجه عمده محصولات کشاورزی این استان است. بجنورد مرکز استان خراسان شمالی، میدان میوه و تره پر رونقی دارد که بخش اصلی نیاز مردم استان و بارفروشان و میوه فروشان این شهرستان و شهرهای هم جوار را تامین می‌کند. مساحت این مرکز عرضه تره بار  در حدود ۸ هکتار است و فعالیت بیش از ۱۰۰ حق العمل کار و غرفه‌دار این مکان را شلوغ و پر تردد ساخته است.

کشاورزی خراسان

کشاورزی در شمال شرق ایران یکی از  شغلهای اصلی مردم خراسان بزرگ است. اصلی‌ترین میدان عرضه میوه و سبزی میدان میوه و تره بار سپاد نام دارد.سازندگی پس از دفاع | سپاد |در سال ۱۳۶۶ با همت و سرمایه‌گذاری ۱۱ هزار رزمنده و ایثار تاسیس شد.موسسات اصلی این شرکت دکتر قالیباف، شهید شوشتری و سردار رفیق‌دوست بودند. مرکز خرید الماس شرق، پروژه جذب توریست وصال،پارک آبی ساحلی آفتاب، شهربازی الماس شهر،  بازار بین‌المللی مشهد و میدان تره بار مرکزی سپاد و … از جمله اقدامات موفق و مؤثر این شرکت هستند.میدان میوه و تره بار مرکزی سپاد ( مشهد) بعد از میدان بار مرکزی تهران ، بزرگ‌ترین و شلوغ ترین مرکز معاملات محصولات کشاورزی کشور است.وسعت شهری، اقتصاد پویا و صنعت گردشگری مشهد  در کنار شهر اصفهان  تقاضاهای باربری بسیاری را روانه شرکت حمل و نقل ون‌بار کرده است.

حمل بار از مرکز تهران

تقاضای حمل بار از مرکز تهران و بازار، انبارهای جنوب ، نواحی صنعتی شمال ، غرب و شرق پایتخت،  میدان بار مرکزی تهران و کرج و پیشوا ورامین  به خراسان بزرگ و بویژه مشهد  سبب شد مدیریت ون‌بار در سال ۱۳۹۵ ناوگان اختصاصی باربری  تهران تا مشهد را راه‌اندازی کند. این ناوگان در پارکینگی به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع در شرق تهران به آدرس: سه راه افسریه، کیلومتر ۷ جاده تهران-مشهد جنب بازارگل امام رضا قرار دارد. و کلیه شهرهای استان تهران، سمنان و خراسان را در تأمین نیسان، خاور و کامیون سنگین ساپورت می‌کند.

ون بار ایران

دفتر مشهد ون بار ایران علاوه بر ارائه بهترین نرخ های حمل و نقل به مشتریان خود،   همچنین مفتخر است که مزایای زیر و بسیاری موارد دیگر را به شما ارائه دهد! خودتان ببینید که چرا ون بار ایران یکی از سریع ترین و قابل اعتمادترین شرکت های حمل و نقل بار در ایران است. همراه ما در هر زمان، نرخ‌های حمل‌ونقل فوری آنلاین و دقیق را دریافت کنید. خدمات سطح بالا و کلاس A که باعث می شود حمل و نقل بار شما با امنیت انجام شود. تنها با یک کلیک از راه های ارتباطی موجود میتوانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و سفارش خود را انجام دهید.

با ارسال درخواست از طریق فرم زیر کارشناسان ما کمتر 15 دقیقه برای مشاوره با شما تماس میگیرند.

 خراسان جنوبی

این استان در غرب کشور افغانستان، در شرق شهرهای یزد و کرمان و در شمال سیستان واقع شده و از شهرستانهای قائن، فردوس، نهبندان، سربیشه، طبس ، خوسف و بشرویه به مرکزیت بیرجند تشکیل شده است.این استان در دهه هشتاد با تقسیم استان خراسان ، خراسان جنوبی نامیده شد. اکثریت مردم این خطه فارس و اقلیت های بلوچ و پشتو نیز ساکن هستند.بسیاری معادن شرق ایران متعلق به خراسان جنوبی است، معدن پنبه نسوز نهبندان، معدن قلع در نزدیکی شاهکوه در جنوب بیرجند، معدن مس قلعه‌زری، معدن کانی سولفید مس در فاصله کمی از سهل‌آباد  از جمله آنهاست.گروه حمل_و_نقل  ون‌بار یکی از تامین کنندگان نیسان بار  از خراسان جنوبی به پایتخت و سایر کلانشهرهای کشور است.در صورت نیاز به خاور، تک و جفت یا تریلی و انواع وانت و نیسان  از ما مشاوره بخواهید.

حمل بار شبانه‌روزی

حمل بار و اثاثیه هر روز هفته و هر ساعت شبانه‌روز حتی در ایام تعطیل

بسته بندی اثاثیه

استفاده از نیروی انسانی کار آزموده و ارائه سرویس دهی بسته بندی اصولی و دقیق

بیمه باربری

بیمه تمامی وسایل شما در طی حمل اسباب کشی، برای راحتی خیال شما هموطن عزیز

Related Posts

فهرست