سبک بار ون بار ایران

امروزه دنیای کسب کار بر محور کیفیت خدمات یا محصول و رضایت مشتری به سمت پیشرفت می‌رود. در دنیای باربری و حمل و نقل نیز، میزان رضایت خریدار و  مشتری‌مداری میزان پیشرفت و موفقیت یک شرکت اتوبار را تعیین می‌کند. در این راستا ون بار ایران سبک بار تاسیس و توسعه پیدا کرده است.

وانت های ون وپیکاپ

 

 

ناوگان سبکبار ون بار ایران

حمل و نقل ون بار طی سالها فعالیت حمل ونقل، تلاش کرده است تا با ارائه خدمات هرچه بهتر باربری، بویژه سبک بار، همواره سطح خود را بهبود بخشد و آرامش خاطر سفارش‌دهندگان فراهم شود. در همین راستا ما جدا از تأمین وانت و نیسان شهری و شهرستان، اقدام به عرضه ماشین های ون باربری نموده ایم. که این سرویس در بخش سبک بار برای اولین بار در ایران انجام شده‌است .

 

ویژگی های ون

ویژگی های مهم ون، وانت و نیسان، سرعت بالا و رساندن هر چه سریعتر کالا به گیرنده گان است.

در چند سال اخیر فاکتورهای زمان و وقت شناسی به عنوان دو اصل مهم برای همکاری با یک شرکت باربری جهت حمل ونقل در نظر گرفته می شوند.

همانگونه که از اسم  ما پیداست (ون‌بار) حوزه تخصصی ما وانت بار است . این تخصص با مُسمّی شرکت همخوانی دارد. معنی واژه VAN “ون” در زبان انگلیسی دربرگیره ماشین‌های باربری کوچک است. کلمه وانت در کشور ما در برگیرنده بارکش های سبک (کمتر از ۲ تن ظرفیت خالص بار) میباشد. و انواع مختلف آن در بازار موجود است ، نیسان وانت، پراید وانت، وانت مزدا، آریسان، پیکان وانت و ون‌ های باری از جمله آنهاست.

ابعاد ون باری

فاصله محوری:کوتاه: 3435- بلند: 3670 میلی متر
طول:کوتاه:55724- بلند:6167 میلی متر
عرض:2038 میلی متر
ارتفاع:2320 میلی متر
فاصله بین چرخ های جلو:1712 میلی متر
فاصله بین چرخ های عقب:1718 میلی متر
کمترین ارتفاع از سطح زمین:185 میلی متر

شاسی وانت ون

 

 

 

حداکثر بار مجاز روی محور جلو:1850 کیلوگرم
حداکثر بار مجاز روی محور عقب:2240 کیلوگرم

شرکت حمل‌ونقل ون‌بار

شرکت حمل‌ونقل ون‌بار سرآمد تمام موسسات و شرکت های سبک بار در کشور است. چرا که در کل کشور بیش از ۸۰۰۰ راننده وانت داریم که از طریق سامانه آنلاین باشگاه رانندگان شرکتمان مُترصّد دریافت سفارش هستند.ون، نیسان، وانت خودروهای بارکشی هستند که در مواقع خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

در پایین چند مورد ویژگی ون بار ایران را بررسی می‌کنیم:

– گیرنده تقاضای دریافت فوری داشته باشد (برون‌شهری).

برای مثال : یک دستگاه از خط تولید شرکتی در مشهد از خراب شده و قطعه مورد نیاز برای راه اندازی آن در تهران موجود است. اگر شخصی درمشهد متعهد به تولید مقدار معینی از محصول در مدت زمان محدود باشد. برای تسریع در دریافت آن قطعه و تعمیر دستگاه،  سفارش وانت یا نیسان دربست راه حل مناسبی  برای اوست .

 

– بار دارای تاریخ انقضا باشد.

برای حمل نهال، درختچه، گل و گیاه و حتی میوه و تربار و سایر کالاهای فاسدشدنی وانت بار گزینه خوبیست.

 

– برای حمل کالاهای حساس و شکننده.

ون های باربری و وانت پراید، به دلیل حرکت با حداقل تکانه، بهترین گزینه برای حمل بارهای شکننده ، پلمپ و نیازمند تحویل فوری ، ون باربر عالی است.

چنانچه از فروشگاهی نزدیک یا دور از محل زندگیتان خرید خرید آنلاین کرده اید  استفاده از ون بسیار مناسب و ارزان است.

 

– مسیر گیرنده صعب‌العبور و باریک باشد.

اگر مکان گیرنده یا مبدأ بارگیری اجازه ورود کامیون ندهد یا مسیر جاده کوهستانی و باریک باشد نیازمند بارکش کوچک و منعطف می‌باشد. بارکش وانت نیسان به دلیل قدرت و ظرفیت بالا بهترین انتخاب است.

 

شرکت حمل و نقل ون بار ایران با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی مدون و پشتکار پرسنل و توسعه ناوگان سبکبار خود به بالاترینسطح در این حوزه رسیده است. به همین دلیل هیچ شهر یا محلی در کشور وجود ندارد که در حوزه فعالیت و پوشش ما نباشد.

 

در حوزه نیسان بار و سایر وانت بارها ما بهترینیم

 

شرکت حمل و نقل ون‌بار در زمینه سبک بار، سراسر کشور را تحت پوشش دارد
با ارسال درخواست از طریق فرم زیر کارشناسان ما کمتر 15 دقیقه برای مشاوره با شما تماس میگیرند.

Related Posts

فهرست