کامیون ون بار ایران

شرکت حمل ونقل ون باربا کامیون

حمل و نقل کامیون ون بار ایران

یک وسیله نقلیه دارای موتور است که برای حمل انواع بار کاربرد داردکامیون ها به لحاظ قدرت و اندازه و پیکربندی بسیار متنوع اند، این تنوع ها عمدتاً در قسمت بدنه، شاسی و کابین مشهود است.قسمت قرارگیری بار یا قسمت واگن به انتهای کامیون (کشنده) متصل میشود.بر حسب نیاز محور و میله های اتصال در انتهای کشنده تعبیه شده است.کامیون های فعال باربری ممکن است خیلی نیرومند و بزرگ باشند و امکاناتی بر رویشان تعبیه شده باشد که به آنها کاربردهای متفاوتی بدهد، مثل کامیون حمل زباله، کامیون آتش‌نشانی ، کامیون میکسر دار و کامیون جرثقیل دار. در حال حاضر اکثر کامیونها در دنیا با موتور دیزل کار می کنند، اخیراً بازار سهام و سرمایه روی کامیون های برقی به سرعت در حال رشد می باشد و انتظار می رود تا سال ۲۰۲۷ حدود ۷ درصد کامیون های جهان به حمل و نقل سبز بپیوندند.
کامیون ون بار ایران در صنعت حمل و نقل کشور ما شامل سبک نیمه سنگین و سنگین می باشند.

انواع کامیون و کامیونت

کامیون‌های سبک

کامیون‌های سبک سرتاسر دارای شاسی و بدنه یکپارچه (جدانشدنی) و در بدنه‌شان از فلز سخت استفاده شده است.ظرفیت بار یا تناژ دریافت بار برایشان حداکثر ۴ تن است، از جمله کامیون های برند سبک در جهان می‌توان به ایسوزو ۳تنی، خاور بنز ۶۰۸ و ۸۰۸، هوندا اکتی، مزدا اسکروم و سوبارو سامبار اشاره داشت.

خدمات شرکت ما

شرکت ما طی سالها فعالیت در صنعت حمل ونقل، تلاش کرده است تا با ارائه خدمات باکیفیت باربری، بویژه اسباب کشی و حمل کالا درحوزه سبکبار و سنگین کامیون، وانت ،نیسان ،ون و………. در هر حجمی با استفاده از خودروهای سبک ومنعطف واعزام راننده وکارشناسان مجرب همواره سطح خود را بهبود بخشد.وآرامش خاطر سفارش‌دهندگان فراهم شود. به همین دلیل با ناوگان ما خودروهای سنگین وسبک وانت ، ون ،نیسان ، اقدام به عرضه خدمات آنلاین و بروز نموده ایم. خدمات این سرویس درحمل ونقل ایران فقط در اختیار ما است .

شرکت حمل و نقل ون‌بار در زمینه سبک بار، سراسر کشور را تحت پوشش دارد

با ارسال درخواست از طریق فرم زیر کارشناسان ما کمتر 15 دقیقه برای مشاوره با شما تماس میگیرند.

 

کامیون های نیمه سنگین

این نوع کامیون ها بزرگتر از خاور و مینی‌خاور و کوچکتر از کامیونهای تریلر هستند.در کشور ما ظرفیت وزنی ۴ تا ۶ تن بار در دسته کامیونهای نیمه سنگین محسوب می شود برای امور باربری برون‌شهری اغلب از این نوع کامیونها استفاده می‌شود. بنز خاور ۹۱۱، کامیونت الوند، و فوتون نمونه هایی از کامیون‌نیمه‌سنگین هستند.کامیونهای سنگین بزرگترین نوع کامیون هایی هستند که در جاده مشاهده می کنید و قابلیت وزنی بسیار بالایی دارند کاربردهای شغلی شان نیز متنوع است مثل کامیونهای میکسر و پمپ دار مخصوص حمل مصالح و ملات، کامیون های بزرگ حمل زباله، کمپرسی کامیون، برخی از این کامیون‌ها کاربرد نظامی هم دارند.بنز ده چرخ یا جفت، بنز تک، ولوو ۱۵ تن، کامیونت کاویان، کامیونت دانگ فنگ و ماک برند های کامیون سنگین به شمار می‌روند.

کامیون نیمه سنگین

کامیون های سنگین

کامیونهای سنگین بزرگترین نوع کامیون هایی هستند که در جاده مشاهده می کنید و قابلیت وزنی بسیار بالایی دارند کاربردهای شغلی شان نیز متنوع است مثل کامیونهای میکسر و پمپ دار مخصوص حمل مصالح و ملات، کامیون های بزرگ حمل زباله، کمپرسی کامیون، برخی از این کامیون‌ها کاربرد نظامی دارند.
بنز ده چرخ یا جفت، بنز تک، ولوو ۱۵ تن، کامیونت کاویان، کامیونت دانگ فنگ و ماک برند های کامیون سنگین به شمار می‌روند.

Heavy trucks

امور باربری و جابه‌جایی اثاث خانه برای مسیر تهران به خراسان کامیون ون بار ایران

با گروه اتوبار و باربری ون‌بار دقت، راستی و امنیت را در زمان جابه جایی وسايل‌منزل‌ یا لوازم شرکتتان تجربه خواهید کرد.ما را مجری جابه‌جایی میزهای‌ بزرگ، وسایل و تجهیزات اداری و دفتری خود بدانید. مطمئن باشید در امانت‌داری و اجرا کار اسباب‌کشی‌ برای شما بهترین هستیم.برای اسباب‌کشی از استان تهران به خراسان شمالی، رضوی و جنوبی و بالعکس، پوئن‌های شرکت اتوبار ون‌بار را مد نظر قرار دهید:- رزرو خودرو دارای کارت سلامت سازمان راهداری و راننده دارای کد و کارت هوشمند

 اعزام رانندگان بومی خراسان به محل بارگیری تهران

برای سرویس‌های اسباب‌کشی از خراسان به تهران، آپشن استفاده از خودرو و رانندگان برگشتی و یا رانندگان بومی اهل خراسان ( به دلخواه صاحب بار ) وجود دارد اعلام قیمت تمام‌شده و مقطوع و ثبت رقم توافق‌شده ذیل بارنامه بدون ادعا اضافه کرایه و دستمز صدور معتبرترین بیمه‌نامه و بارنامه جهت حمل بار از تهران به خراسان بزرگ و بالعکسما در چه مناطقی از تهران کامیون‌های اسباب‌کشی آماده اعزام به سوی خراسان داریم ؟

شرق شهر تهران کامیون ون بار ایران

شرق شهر تهران شامل تهرانپارس، محلاتی، حکیمه، مینی‌سیتی، ازگل، افسریه و پیروزی مناطق تحت نفوذ ما هستند و قادر هستیم در کمتر از ۹۰ دقیقه یک دستگاه وانت نیسان یا یک کامیون مناسب و مسقف ارسال کنیم ، خودروهایی همراه با رانندگان آشنا به مسیر شرق و شمال شرق کشور.رانندگان نیسان و خاور ما اصالتا اهل مشهد، سبزوار، بجنورد، تربت حیدریه، قوچان، کاشمر و قائن هستند و يقينا از درست ترین مسیرها در شرایط متفاوت استفاده می‌کنند.سایر مناطق استان تهران که در دسترس وانت ها و کامیون ها ما هستند شامل شهرستانهای ورامین، پاکدشت، پردیس، بومهن، رودهن، شهرری و حسن آباد جاده قم می‌باشد؛ به عبارتی هر نوع خودرو اسباب‌کشی که از این مناطق به مقصد مشهد و سایر شهرستانهای خراسان تقاضا شود، صدور بارنامه و تأمین خودرو برای ما حداکثر ۹۰ دقیقه طول می‌کشد.

خراسان شمالی کامیون ون بار ایران

– اسباب‌کشی از تهران به جوین
– اسباب کشی از تهران به بجنورد
– خدمات ارائه وانت/نیسان کفی‌دار به قوچان و اسفراین

خراسان‌رضوی کامیون ون بار ایران

– اسباب‌کشی با خاور، بادسان، ایسوزو از تهران به مشهد
-حمل و نقل اثاث منزل از تهران به نیشابور و سبزوار و بردسکن
– حمل و نقل اثاث خانه و لوازم دفتر یا شرکت از تهران به کاشمر، تربت‌حیدریه و تربت‌جام

 خراسان‌‌جنوبی کامیون ون بار ایران

تأمین خاور، وانت و نیسان از بیرجند به تهران و بالعکس
تأمین خاور، نیسان و وانت از
قائنات به تهران و بالعکس
تأمین نیسان و خاور از تهران و کرج به تایباد و گناباد

شرکت حمل و نقل ون‌بار در زمینه سبک بار، سراسر کشور را تحت پوشش دارد

با ارسال درخواست از طریق فرم زیر کارشناسان ما کمتر 15 دقیقه برای مشاوره با شما تماس میگیرند.

 

 

 

Related Posts

فهرست